Gebze Web Tasarım Ajansı (G.W.T.A.) kısaltmamiz ile bir aile olarak Gebze'de hizmet vermekteyiz. İşinizin kalitesi, şirketinizin vizyonu, müşterilerinizin bakış açısı sizler için önem taşıyorsa yaklaşık 15 yıldır bu işi yapan firmamıza güvenebilirsiniz.


Yeniliklere ve dünyaya birde bizim gözümüzle bakın.


Gebze Web Tasarım Ajansı, Powered By (G.W.T.A.) temsil ettiği firmalara, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze dek iş ortaklarının güveni ve sadakatine yön vermek, vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak, web tasarım işinde bir numara olmak için; yenilikçi, yüksek kaliteli, profesyonel hizmetler vermektedir.

Firmaların web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinin olduğunu, beklentilerinin neler olduğunu iyi analiz eder ve çözüme kavuşturur. Bu çözüme "ajans çalışanlarımızın uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları" ile mümkün olmaktadır. Doğru stratejiler ve tanıtım, sunum taktikleri ile hedef kitleye, optimum bütçe ile ve bu yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır. Gebze Web Tasarım Ajansı gücünü bu amatör ruhunu, profesyonelce iş planlarına ve tasarım yeteneklerine güvenerek; çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktadır.

Gebze Web Tasarım Ajansı bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.Amaç

Gebze Web Tasarım Ajansı olarak aldığımız projeleri ileriye dönük bir yatırım olarak gürüyoruz. Firmanızın en iyi şekilde internet web site ve kurumsal kimlik tanıtımını yaparak internet üzerinde en iyi yerlere taşıyoruz. "En iyi referans memnun bir müşteri" olduğunu bildiğimiz için aldığımız projeleri en iyi şekilde firmanın istekleri doğrultusunda yapmaktayız.

  Proje aşamalarında (Tasarım, Yazılım, Seo, Kurumsal Kimlik) ve sonrasında sürekli iletişim halinde olunarak en iyi hizmeti sunmaktayız. Yaptığımız projelerin arama motorlarında (Google, Yandex, Bing, Yahoo) daha iyi sonuçlar alabilmeniz için gerekli bilgi ve alt yapıda programlama yapmaktayız. Sosyal ağlarda (Facebook, Twitter) sayfalar oluşturarak firmanızın daha geniş kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.  Hedef

  Profesyonel çalışma, kaliteli hizmet, üstün güvenlik, ileri teknoloji ve güler yüzlü personeli ile pazardaki en iyi firmalar arasında yer almaktır. Rakiplerinden üstün yanları müşterinin algılamasını, farketmesini ve inanmasını sağlayıcı pazarlama faliyetlerini uygulayarak; müşterilerine, çalışanlarına, sosyal çevresine ve paydaşlarına sorumluluk bilinci, dürüstlük ve taahhütlerine sadakati yansıtır bir iş ahlakını benimsediğini fark ettirerek; pazardaki güçlü firmalar arasında yer almaktır.

  Milli kültürümüzü ve milletimizin öz değerlerini benimseyip katkılı olan; diğer taraftan evrensel değerlere özen ve saygı gösteren, müşteri, yönetici ve çalışanları karşısında itibar gören, tüm paydaşları ile bütünleşmiş, aynı dili konuşan ve aynı kültürü paylaşan çalışanların bulunduğu, iç ve dış müşteri memnuniyetinin sağlandığı bir firma kimliği oluşturmaktır.


  Bizi Seçmeniz için 10 Neden

  • 1. Müşteri memnuniyeti
  • 2. Şirketlerin menfaatlerini ön planda tutmak
  • 3. Müşteriyi tatmin edecek tasarımlar
  • 4. Sorumluluk ve ciddiyet
  • 5. İşe hakimiyet
  • 6. Elektronik pazara ulaştırarak kazanç sağlamak
  • 7. 7/24 Hizmet garantisi
  • 8. Zamanında iş teslimi
  • 9. Reklam ve Tanıtım
  • 10. En Önemlisi Uygun fiyat


  Hizmetlerimiz

  Hedefinize ulaşmanız için bizimle çalışın.

  Hizmetlerimiz

  Hizmetlerimiz

  Hizmetleri Görüntüle
  F.A.Q

  Sıkça Sorulan Sorular

  Evet Kurulumları biz yapıyoruz.

  Evet daha sonra ki zamanlar için koşulsuz destek sağlıyoruz.

  Kurulum için sunucu gereksinimleri şöyledir. PHP versiyonu 7.2 ve üzeri olmalıdır. Aynı zamanda ionCube Loader (Encoder GUI) desteğinin olması gerekmektedir.

  Tabi ki geliştirme yada değişiklik istediğinizde yardımcı olacağız.

  Kurulum bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Kurulumlar kendi sunucumuza yapılır. Her yıl dolar kuruna göre ücretlendirme yapılmaktadır. Bu konu sözleşmemizde yazılı olarak belirtilmektedir. Her firmanın kullanım kapasitesi farklılık göstermektedir. Örnek: E-ticaret sistemi kullanan bir firma ile kurumsal bir firmamın kullanımları birbirinden farklıdır. Görüşme sırasında kullanım durumunuza göre sözlü olarak bu konuda bilgi verilmektedir.

  Bu genellikle firma politikamızdır. Hem kendi güvenliğimizi hemde müşteri güvenliğini sağlamak için böyle bir politika izlenmektedir. Farklı bir sunucuya yazılımlarımız yüklendiğinde güvenlik açıkğı oluşacağından böyle bir işleme gidilmemektedir. Çok zorunlu durumlarda yükleme yapılmadan önce dosyalar IONCUBE ile şifrelenerek fonksiyon dosyasına domaine tek lisans verilmektedir.

  İstediğiniz bir geliştirme olduğunda bu konuda yardımcı olmaktayız. ÖR: Web sayfanız ilk yapıldığında dil seçeneği sadece Türkçe olarak tasarlandı. Daha sonra İngilizce istendiğinde yardımcı olmaktadır. İstemiş olduğunuz talebe göre makul bir ücretlendirme yapılmaktadır. Bu konuda daha sonra yaptırmak istediğiniz bir çalışma varsa, bizden ortalama bir fiyat alarak bir ortalama fiyat politikamızı değerlendirmiş olursunuz.

  Faturamız e-arşiv olarak düzenlenmekte ve mail olarak gönderilmektedir. Fiyatlarımız + KDV dir.
  Referans

  Çözüm ortaklarımız bizim hakkımızda ne diyor?

  0 Sepetim
  0 ₺