Google ADS (mavi reklam) ADWORDS Reklamı


Google ADS reklamları konusunda hizmet vermekteyiz. Firmanın faaliyet alanında göre reklam stratejisi belirlenir. Bu müşteri ile istişare edildikten sonra belirlenir. Genellikle Arama Ağı Reklamları tercih edilmektedir. 


Ücretlendirme Nasıl Yapılır?


Ücretlendirme 2 aşamadan oluşur. 

a) Kendi hesabımız üzerinden reklam vermek.

b) Müşterinin istediği bir hesap üzerinden reklam verme.


1- Kendi Google Hesabımız üzerinden kampanya oluşturulur. Reklamlara müşteri müdahale etmeden (karıştırmadan) kendi tarafımızda yönetilir. Günlük bütçeyi müşteri belirler. Bu optimize edilmiş hesap MÜŞTERİYE DEVİR yapılmaz. 

Neden Yapılmaz?

 - Bir google ads hesabın içinde bir sürü mesai isteyen ve deneyim gerektiren alanın işlenmesi söz konusudur. Devamında düzenli raporlama ve sonuçlara göre tekrar düzenleme gerekmektedir. Bunlarla birlikte Google Tag Manger etiketlerinin eklenmesi dönüşümlerin kurulması oldukça zahmetli bir iş. Müşteri 500 TL reklam verdikten sonra ben kendim yapıcam dediğinde: ÖR: Bizim 15 günlük mesai çöp olmuş olacak. 


2- Müşteri kendi hesabına kurulum isterse burada sadece optimizasyon ücreti alırız. Bir defalığa mahsustur. Sonraki aşamalarda müdahalemiz söz konusu değildir. 

Bunun Ücretini Anlık Olarak vermekteyiz.


Bizden bu konuda fiyat isteyebilirsiniz.

0 Sepetim
0 ₺